×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Naprawy blacharskie

Nasza firma specjalizuje się w blacharstwie samochodowym, w zakresie:

Blacharstwo powypadkowe - naprawiamy pojazdy uszkodzone w wypadkach i kolizjach, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, podejmujemy się napraw pojazdów, które inne firmy spisałyby na straty. Wysoka jakość napraw powypadkowych, gwarantuje Państwu, że po ukończeniu prac blacharskich, samochód nie będzie nosił znamion auta powypadkowego.

Blacharstwo odtworzeniowe - Nasz warsztat blacharski jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne maszyny do profilowania i kształtowania blachy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce naszych blacharzy, będa Państwo zaskoczeni jakością naszej pracy.

Blacharstwo renowacyjne - naszym klientom oferujemy usługę kompletnej renowacji karoserii oraz powłoki lakierniczej.

Blacharstwo remontowe - każdy pojazd wymaga okresowych poprawek blacharsko-lakierniczych. Sól, kamienie, rdza czy ostry piasek mają negatywny wpływ na stan karoserii samochodu. Zapraszamy do naszego warsztatu na przegląd i ewentualne naprawy blacharsko-lakiernicze.

POLKAR

09-400 Płock
ul. Kostrogaj 2

Tel: +48 24 263-04-62
Tel/Fax: +48 24 264-32-67
Kom: +48 502-438-992

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w Płocku

Plock