×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Montaż instalacji gazowych

Wszystkie oferowane instalacje, a także akcesoria do nich spełniają rygorystyczne wymogi jakościowe i techniczne, a także posiadają wszelkie dopuszczenia i homologacje, które są potwierdzeniem najwyższej jakości produktu. Na produkty firmy ELPIGAZ udzielana jest gwarancja sprawnego i bezproblemowego użytkowania na okres 2 lat lub 100 tys. km.

Montaż kompletnych markowych instalacji firmy ELPIGAZ daje pełną gwarancję satysfakcji oraz poprawności działania w pojazdach, do których są dedykowane. Potwierdzeniem najwyższej jakości instalacji gazowych ELPIGAZ są homologacje wydane przez Ministra Infrastruktury na zgodność z europejskimi przepisami – Regulamin EKG ONZ Nr 115, dla ponad 1 000 samochodów światowych marek.

 

Oferta ELPIGAZ do silników benzynowych to cztery linie produktów:

EXTRAline 

Linia produktów najbardziej zaawansowanych technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8 cyl. zarówno z wtryskiem bezpośrednim, jak i pośrednim. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXTRAline oparta jest o elektronikę Stella BELLA w pełnym zakresie współpracującą w rzeczywistym sprzężeniu zwrotnym z systemem OBD pojazdu. Linia produktów EXTRAline - to grupa produktów, których stopień zaawansowania technicznego zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykaz aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny, do których dostępne są instalacje Stella BELLA

 

EXCLUSIVEline

Linia produktów zaawansowanych technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8,12 cyl. w autach średniej i wysokiej klasy. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXCLUSIVEline oparta jest o elektronikę Stella OBD S48 w pełnym zakresie współpracującą z diagnostyką pokładową EOBD pojazdu. Linia produktów EXCLUSIVEline - to grupa produktów, którą firma ELPIGAZ oferuje nabywcom i użytkownikom nowych samochodów, bo również oni nie są skazani na kupowanie drogiej benzyny i mogą bez obaw powierzyć swoje auto w ręce specjalistów w branży autogazu. Nowoczesna myśl techniczna umieszczona w niewielkich rozmiarów sterownikach gazowych Stella OBD S48 marki ELPIGAZ gwarantuje im pełną satysfakcję użytkowania najnowocześniejszych pojazdów.
W tej grupie produktów jest także Stella4DPI - instalacja do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (do komory spalania) wyposażonych w silniki 4 i 6 cylindrowe.

 

Vela Freestyle
COMFORTline

Linia niezawodnych, wysokiej jakości instalacji. Przeznaczona jest do nowych i kilkuletnich samochodów klasy średniej i wyższej, 2, 3 i 4 cylindrowych z wtryskiem wielopunktowym z doładowaniem (turbo) oraz bez, o mocy od 20 do 250 KM. COMFORTline to instalacje ze sterownikami: Stella POLARE i nowym Vela FREESTYLE, gwarantującymi wysoką jakość w dobrej cenie. Linia produktów COMFORTline ma za zadanie zagwarantować bardzo dobre walory użytkowe i techniczne w samochodach, gdzie klient nie zdecydował się na najwyższą linię a, których użytkownikom zależy na dobrej jakości. Zastosowane przez firmę ELPIGAZ kompletacje produktów dają pewność nie tylko prawidłowego montażu i eksploatacji, ale również właściwej obsługi układu gazowego podczas przeglądów okresowych.

POPULARline

Instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji oparte o elektronikę Stella MARIS, do aut z wtryskiem wielopunktowym benzyny do kolektora ssącego wyposażony w katalizator i sondę lambda. Linia produktów POPULARline przeznaczona jest do starszej generacji pojazdów, do aut nie posiadających systemu diagnostyki pokładowej EOBD. Oznacza to tańsze i technicznie mniej rozbudowane funkcje użytkowe z zachowaniem ich wysokiej jakości zespołów i niezawodności eksploatacji.

POLKAR

09-400 Płock
ul. Kostrogaj 2

Tel: +48 24 263-04-62
Tel/Fax: +48 24 264-32-67
Kom: +48 502-438-992

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w Płocku

Plock