×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

O nas

Zarys historyczny:

Założyciele firmy to byli pracownicy P.H.U. Polmozbyt Toruń Holding S.A. Stacja Obsługi Samochodów nr 12 w Płocku.
W marcu 1989 roku, Zarząd Polmozbytu Toruńskiego umożliwił swoim pracownikom przejście do pracy w tzw. „Agencjach”. Była to forma dzierżawy stanowisk lub poszczególnych działów od Polmozbytu. 
Właśnie w takiej formie tzw. „działalności agencyjnej” pracowali późniejsi założyciele Firmy Polkar .
Nie trwało to długo bo tylko dwa lata i umowy agencyjne zostały wymówione, co spowodowałoby powrót do pracy na poprzednich zasadach, jako pracownicy Polmozbytu Toruńskiego 
Postanowiono jednak spróbować pracy we swojej firmie i tak 12 kwietnia 1991 roku zarejestrowano działalność gospodarczą. Najpierw była to Spółka Cywilna, która później przekształciła się w Spółkę Jawną, ta forma działalności trwa do dnia obecnego.

Polkar jest serwisem niezależnym nie związanym z konkretną marką pojazdu. W związku z tym pracownicy muszą posiadać dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, ponieważ obsługują i naprawiają szeroką gamę, różnych marek pojazdów.

W firmie Polar Płock praktyki zawodowe , łącznie z egzaminami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe , odbywają uczniowie z klas o profilu samochodowym z następujących szkół:

  1. Zespołu Szkół Zawodowych im. M.C. Skłodowskiej w Płocku .
  2. Zespołu Szkól Technicznych  w Płocku 
  3. Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  Nr 2 w Płocku
  4. Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie 

 

Kontakt

POLKAR

09-400 Płock
ul. Kostrogaj 2

Tel: +48 24 263-04-62
Tel/Fax: +48 24 264-32-67
Kom: +48 502-438-992

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w Płocku

Plock